fbpx

F.A.Q.

Kdo stojí za tímhle brandem?

Brand založil na podzim roku 2013 fotograf Martin Feix jako reakci na svou fotografickou tvorbu. Nyní brand externě spolupracuje s celou řadou tvůrců.

Kdo fotí všechny fotky na webu?

Všechny fotky na webu jsou autorskou tvorbou zakladatele brandu, Martina Feixe, pokud není uvedeno jinak.

Co vše je součástí?

Základním stavebním kamenem celého brandu je fotografie. Přesah brandu však spadá k různým kreativním činnostem. Od ilustrace, streetartu, práci s textilem, extrémních sportů, cestování po spousty dalších.

Kdo jsou všichni ti lidé na fotografiích?

Holky na fotkách jsou naše know-how. Nacházíme je na Facebooku, Instagramu, v klubech, na ulici nebo třeba v metru. Spousta z nich nemá s focením žádné dřívější zkušenosti. Na focení si dále vybíráme zajímavé tváře z různých kreativních oborů, kamarády nebo lidi, kteří se značkou spolupracují.

Chtěl/a bych vlastní fotky od Girls Without Clothes! Je nějaká možnost zakázkového focení?

Určitě. Stačí se nám ozvat na mail a domluvit se na detailech. Nejsilnější jsme v portrétech a lifestyle fotografii. Nafotit však zvládneme téměř cokoli.

Kdo jsou GWC Ambassadors?

Mladí evropští fotografové, jejichž portfolio nás zaujalo natolik, že jsme se s nimi rozhodli spolupracovat.

Kde a jak je vaše oblečení vyrobeno?

Část našeho oblečení je šitá v Ásii. Jedná se zejména o trika a jiný jednoduchý textil, u kterého se nám česká výroba nevyplatí. Vlastní složitější střihy šijeme v Česku. Za každým kusem oblečení stojí měsíce práce několika lidí. Prvotní nápad, výběr látek, zhotovení střihu, ušití vzorků, korektury, návrh grafiky, samotná výroba, tisk a v neposlední řadě také fotografování lookbooku.

Nesedí mi velikost, mohu produkt vrátit?

Samozřejmě. Všechny produkty zakoupené přes e-shop podléhají 14 denní zákonné lhůtě, ve které je možné nepoškozený produkt bez udání důvodu vrátit, pokud však produkt nekupujete tz. „na firmu“.

Dnes jsem si zboží objednal, kdy mi přijde?

Veškeré zboží se snažíme odesílat druhý den po objednání.

Jaké jsou u vás platební metody?

Platit u nás můžete jak hotově či kartou na prodejně, tak platebním převodem, kartou nebo na dobírku, při objednávce online.

Odesíláte zboží i na Slovensko?

Ano, zboží odesíláme i na Slovensko. Poštovné zde vychází jen o něco dráž, než po ČR.

Produkt, který se mi líbil, už není skladem. Bude ještě někdy?

Pokud u produktu není vysloveně uvedeno limitované množství, může se stát, že se produkt časem naskladní znovu. Není to však pravidlem. Můžete si na e-shopu zapnout skvělou funkci „Hlídat dostupnost produktu.“

Máte kamennou prodejnu?

Naše kamenná prodejna se nachází na ulici Karoliny Světlé 9, Praha 1.