fbpx

Otázka, jejíž odpověď se mění jako módní trendy – tedy pouze v případě, že se jimi necháte ovlivnit.

162cm, 55kg, 97-62-98.

V posledních dnech se na našich sociálních sítích staly dvě zásadní věci. Tou první bylo zveřejnění našich fotek se smyslnou Dope0x0.  Pokud ji chcete sledovat, zde máte link na její Instagram.

Dope0xo, vlastním jménem Anna, se nás musela nejprve  5x zeptat, jestli s ní chceme fotit. Nechtěli jsme. Dle fotek na Instagramu nám přišla příliš výrazná, často velmi silně namalovaná  a styl fotek na jejím profilu byl na náš vkus až moc umělý. Po roce přemlouvání a jedné osobní schůzce jsme ale povolili a díky tomu vznikla jedna z nejúspěšnějších fotosérií za poslední dobu.

Špeky? Ne. Jen naprosto přirozeně skrčená kůže.

Tou druhou pak byl příspěvek na Facebooku a Instagramu.

Based on a true story? Ne tak úplně.

Kterej hater nám tohle napsal? Žádnej. Je to taková sbírka postřehů, které jsme za ty roky, co nahatý girls fotíme, nasbírali. Míry Dope0x0 jsou 162cm, 55kg, 97-62-98. Kde komu by mohlo přijít, že je dost malá, má krátké silnější nohy, volnější prsa… chápejte, těchto povrchních hodnocení  jsme slyšeli už tisíce.

Vědět, jak modelku u focení postavit, je jedno z klíčových know-how módního / portrétního fotografa. Všimněte si rozdílu mezi fotkou vlevo – běžného postoje a fotkou vpravo.

Moc vychrtlá, nemá žádnej zadek, prsa jak lentilky pod kobercem, prdel jak valach, nechutný strie, tlustý nohy, křivý nohy, nohy do X, do 0, nebo třeba do praku. Lidské tělo je různorodé a nikdo jsme si ho nevybrali předem.

Netřeba své tělo nenávidět. Mnohem příjemnější je ho přijmout a začít se o něj starat.

Přijdou vám naše modelky dokonalé? Ne vždy tomu tak je. U focení se soustředíme na to, abychom u každé holky vyzdvihli to nejatraktivnější.  Vybíráme oblečení, které nejvíce lichotí postavě, pracujeme se světlem… A hlavně, hledáme individuální  úhly, postoje a výrazy, které dotyčné maximálně lichotí.

A jaké holky se teda líbí nám?

Šťastné, spokojené, vyrovnané. Holky, které nejsou líné pro své zdraví něco udělat. Holky, které jsou cílevědomé, pracovité, rády tráví čas v přírodě. Holky, které se nebojí pavouků ani mravenců. Holky, které radši než výmluvy, hledají způsoby.

Zdravě jíst, moc nechlastat, jít si ráno zaběhat a o víkendu si zajet na hory, je přece sexy samo o sobě, ne?

A nebát se u toho shodit svršky a skočit nahá do jezera? I samotnej Rumcajs už si z té představy láduje žalud do pistole!

Komerční přestávka: stále máte jedinečnou možnost využít akce „mame_zavreno“ pro poštovné zdarma po ČR.

Zkrátka a dobře – veškerá vrozená fyzická krása vám je stejně k ničemu, když se ve vlastním těle nebudete cítit dobře nebo se nebudete cítit dobře obecně. Půjde to z vás poznat a negativní energie, kterou budete vyzařovat, stejně přebije vše ostatní.

„Zkus chodit v mejch botách.“ Orion, PSH

Pokračovat na e-shop můžeš zde: www.girlswithoutclothes.cz

Author

Write A Comment