fbpx

Poslední dobou na tenhle blog docela kašlu. Yes sir, je to tak. Napsat blogovej příspěvek, to je sakra věda. V prvý řadě, musím mít co říct, a to není jen tak.

Ahoj, jmenuji se Kateřina, je mi 32 let a jsem pořádnej kus.

Abych měl co říct, musí mě první něco napadnout a aby mne něco napadlo, musím něco novýho zažít. Hledat neustálou inspiraci u šálku lahodnýho espressa s xichtem přilepeným od rána do večera na displeji MacBooku zní možná jako dream job, ale i to vás časem omrzí, nebo vás možná ne, ale mě ano.

Když jsem byla mladší, byla jsem docela zlobivá holka.

Proto jsem poslední týdny věnoval dost času shánění auta, který bude mít auru dobrodružství, nebude nám lézt na nervy, když v něm pojedeme 2 tisíce km do Španělska a poté, co zastavíme na pumpě na dobrání paliva, zbyde nám aspoň na bagetu s kuřecím.

Takhle nějak si představuju GWC lifestyle v roce 2019. Zůstanete s náma?!

Hlavou mi proletělo spousta aut. Levný, drahý, starý, nový, dodávky, kombíky nebo offroady. A světe div se, stále nemám jasno.  U každýho najdu asi tak 50 důvodů, proč si ho koupit a zároveň 50, proč ne.

Jó tak tenhle Chrysler už to má asi za sebou. Budiž mu zem lehká.

Celkově mi totiž přijde, že brandu chybí příběh. Trocha osobního pohledu na věc. Víc instastories z pozadí brandu.

První novinka tohohle lookbooku – baseballové šaty s V-neck výstřihem!

Všichni přece víme, že ve výsledku tady vůbbec nejde o hadry, které my vyrábíme a vy si kupujete.

Další novinka letošního podzimu – dámský crewneck s tištěnou outline typo! Klikni na fotku a jsi na e-shopu!

Sledujete nás hlavně proto, že kopem ty vaše líný prdele dopředu a ukazujeme vám, že mít sny a jít si tvrdě za nimi, je přesně to, co vás v životě udělá šťastnějšími.

Outfit dne: Streetové šaty Lanzarote, kšiltovka Dad Hat, GWC ponožky, kalhotky nechala doma.

Pokud máte nějaké nápady na zlepšení, co by se vám v rámci brandu líbilo nebo naopak něco, co vás sere, napište koment pod příspěvek na facebooku.

Autorem fotografie je sexistický, ambiciózní idiot a majitel značky Martin Feix.

Do budoucna, krom koupení nadupané GWC káry, plánujeme lehké doladění obsahu GWC krabiček, samolepky s fotkami našich girls, plakáty, rekonstrukci pražské prodejny a spoustu novejch produktů na blížící se Vánoce.

Nie, radšej knihu!

POKRAČOVAT NA E-SHOP

Author

Write A Comment