fbpx

Minulej týden bylo na sociálních sítích divoko. Stačilo napsat jeden kontroverzní inzerát, hodit ho na facebook, zamknout dveře od krámu, zasunout do kvéru plnej zásobník, převrátit pracovní stůl a na pár dní se za něj schovat. Ale co bylo, to bylo. Máme tady novej týden, nové fotky, nové produkty. Tak si je pojďme představit…

Tou nejžhavější novinkou budou zcela jistě tyhle streetové šaty. Českej produkt od A do Z. Určitě v nich budete středem pozornosti, ať už si je oblečete kamkoliv.

Co se těchto šatů týče, mám pro vás jednu podpultovou informaci. Všimli jste si, že když kouknete Karolíně na zadek, nenajdete tam žádné švy od kalhotek?!

Neustále nám na sociální sítě píšete prosby o rozšíření pánské kolekce. Kdo pravidelně navštěvuje náš kamennej krám na Praze 1, tak jistě ví, že pánských hadrů máme dostatek. Akorát jim nevěnujem tolik marketingové pozornosti a přiliš často je nefotíme.

Chyběl nám totiž kvalitní model, ale toho už naštěstí máme.

Dalšími novými produkty jsou dvě redesignované body. Mají stejný střih jako ty původní, změnou prošla pouze barva sítotisku (z bílé na tmavě šedou). Co na ně říkáte?

S příchodem ročního období, kdy většina z nás pracuje od tmy do tmy, bylo třeba vyrobit taky něco, co se postará o to, že do jara vůbec přežijeme. Láska hřeje. A ta v česku vyrobená, hřeje dvojnásob.

…jedna vizuálně atraktivní vsuvka…

…a pokračujem!

Raglan skills neojebeš by určitě neměl chybět v šatníku nikoho, kdo to s naším brandem myslí aspoň trochu vážně.

Posledním kouskem dnešní módní přehlídky je tento dámskej raglan Instantní láska. Ideální outfit na páteční rave párty.

Snad jsme vám touhle předvánoční nadílkou udělali radost! Teď můžete udělat radost vy nám a mrknout se i na zbytek věcí, které máme na e-shopu.

https://www.girlswithoutclothes.cz/

Mír a lásku! Martin

 

Author

Write A Comment