fbpx

V době, kdy počet objednávek na našem e-shopu trhá absolutní rekordy, není snadné najít si čas sednout si do houpacího křesla v kavárně Co hledá jméno, objednat si čisté double espresso, otevřít blog a začít psát tyhle řádky.

Tak nějak se ale nemůžu zbavit pocitu, že je tenhle blog milou přidanou hodnotou hlavně pro naše true fans, kteří jsou s náma už několik let a celej progres našeho brandu sledují od jeho začátků.

Nevím, jak to máte hozený vy, ale já měl vždycky rád, když jsem mohl nahlédnout pod pokličku někoho, kdo mne v danej čas motivoval, kdo tak trochu udával směr mého života. Byl pár kroků přede mnou a říkal mi, jaký to asi je za horizontem, přes kterej já zatím neviděl. Rád si čtu rozhovory, rád poslouchám přednášky. Často z nich pak dostanu ten klišé pocit, že když budu opravdu chtít, dokážu cokoliv.

Člověk, který od života nemá žádné větší ambice, možná přesně tyhle motivační kecy nesnáší a článek zavřel po prvním odstavci. A není se čemu divit. Kdo v životě nic dokázat nechce, logicky taky nic nedokáže a motivační kecy pro něj nemají žádnou hodnotu.

Když jsem s brandem začínal, měl jsem takovej „balík schopností“. To je přesně to, co umíte právě ve chvíli, kdy s něčím začínáte. Já uměl fotit, navazovat kontakty s lidma, občas někoho nasrat a přidat příspěvek na facebook. Všechno ostatní jsem se musel naučit.

A přesně takhle to má třeba i Matěj Sysel, kterej se před nějakou dobou rozhodl, že vrtání se v motorkách je přesně to, co chce dělat a založil dílnu s názvem Gas & Oil Bespoke Motorcycles .

Na celým tomhle kreativním vývoji je super to, že čím šikovnější jste, tím šikovnější se kolem vás motají lidi.  Nevýhodou je,  že se spoustou starejch kámošů už si pomalu nemáte co říct,  protože rozdíl mezi vašimi životy graduje každým dnem.

Karolína je teprve na začátku. Miluje spodní prádlo a rozhodla se o něm blogovat. Někomu to může přijít jako infantilní píčovina. A přesně to je na tom nejlepší. Není až tak důležitý, co si o vašem plánu myslí okolí. Když máte vizi a cíl, za kterým chcete jít, je zcela běžný, že ve vašem okolí budete možná jedinej, kdo si reálně dokáže představit, jak se to dá realizovat.

Víte jakej je můj další cíl? Chci se s padákem na zádech houpat na letící helikoptéře.

Dejte mi pár let.

Pokud chcete nějakou z fotek do pokoje na plakát, napište email na obchod@girlswithoutclothes.cz, brzo budeme objednávat.

Nemusí se jednat pouze o fotky z tohohle článku.

Peace motherfuckers!

 

Author

Write A Comment