fbpx

Tímhle dnem posouváme hranici brandu na jinej level. Věděli jsme, že video náš brand potřebuje. Byla to naše slabá stránka. Zároveň jsme věděli, že až se k tomu dokopem, nakopem všem prdele.

Do fotky prostě člověk nikdy nedostane to, co mu umožní video. Práce s pohybem, emoce, hudba a střih jsou ostré náboje našeho nového kvéru, kterým ti ustřelíme palici, kdykoliv budeme chtít.

Když jsem stál dole pod lešením, byl jsem nervózní. Věděl jsem, že pokud se nám povede dostat nahoru, udělám jedny z nejlepších fotek za poslední dobu. 9 pater po lešení, za bílého dne, kdy nevíte, jestli za oknem minete chlápka, kterej si maže chleba paštikou a láduje do sebe pátého lahváče, nebo teenagera, kterej si leští bimbase u pornhubu, ve mne vyvolávalo jisté obavy.

Když jsem vylezl nahoru, trvalo mi asi 20 min než jsem to rozdejchal, uvolnil se a začal se soustředit na focení. S sebou jsem krom foťáku a mé nové GoPro 5 Hero Black kamery, která je na tyhle lumpárny geniální, měl taky super bluetooth reprák JBL Charge 3, kterej nám po chvilce atmosféru zásadně zpříjemnil.

Nahaté holky dneska fotí každej, ale tenhle lifestyle, kterej kolem brandu budujem, celou hru posouvá úplně jinde. Nejlepší na tom celém je, že nás to vlastně nestálo ani korunu. Teda zatím. Těžko říct, co se stane, až to video vystřelíme do světa.

Uděláme deal ok? Pokud nám někdo napaří pokutu, nakoupíš si tolik hader a plakátů, abychom to měli z čeho zaplatit a mohli hravě pokračovat v tom, co nás zatraceně baví. Ok, brácho?!

Krom videa tu je ještě jedna věc, kterou nosíme v hlavě už od začátku brandu. Jsou to plakáty, vytištěné fotky ve formátu 50x70cm, které dneškem dáváme do prodeje. Ty fotky si prostě zaslouží na zeď.

A koho, že ti na tu zeď chceme vlastně dneska fláknout?! Jmenuje se Claudie. Je to naše zákaznice, která nás prostě párkrát označila na fotce, my jí prošmejdili instagramovej profil, brada nám jebla třikrát po sobě o stůl a bylo rozhodnuto. Tuhle musíme dostat před foťák.

Nebylo to snadný. Tahle holka na místě moc nepostojí. Miluje cestování a česku se poslední dobou vyhýbala obloukem.

Když ze sebe shodila oblečení, koukal jsem na ni jak opařenej. Srdce mi zrychlilo na trojnásobek a na těle vyskočila husí kůže. Když nad tím zpětně přemejšlím, já vlastně možná vůbec nebyl nervózní z toho, že nás chytnou.

Fotím 12 let. Fotil jsem fakt hromadu krásnejch holek. No málokterá měla její charisma. Ta holka je drahokam s křídly motýla. Šťastná. Svobodná. Plná snů, u kterých je pouze otázkou času, kdy se stanou realitou.

Auto, barák, nové tenisky… to všechno si můžeš koupit kámo, ale srdce téhle holky? To v supermarketu neprodávaj.

Pokud tě fotky baví tak jako nás, budem rádi za sdílení. Nic tě to nestojí a pomůžeš tak brandu, kterej každým dnem ukazuje, že makat na tom, čemu věříš, je přesně to, co bys měl v životě dělat bez toho, co si o tvém plánu myslí ostatní.

Pokud tě baví ještě víc, kup si místo baráku, auta nebo novejch tenisek radši pořádnej plakát. Na e-shop se dostaneš ZDE.

 

Author

1 Comment

  1. Video je moc povedený, plný charismatu. Jen mi je líto jedné věci. Má ta holka i nějaký vlastní jméno? Nebo je jen anonymní sexy věšák na prádlo? Nikde jsem to u těch fotek nenašel a působá to divně…

Write A Comment