fbpx

Tohle je pokračování příběhu z Berlína, kde jsem byl fotit předminulej víkend. Fotky z neděle už jsi předpokládám viděl. Je na čase podívat se na ty ze soboty.

Denisa přiznává, že je na svém telefonu závislá.

Prvoplánově logický by bylo napsat ty články chronologicky – tedy v pořadí, jak se reálně staly, ale vzhledem k tomu, že ty sobotní fotky jsou o dost peprnější než ty z neděle, uděláme to zcela opačně.

Sluší jí to však i bez něj.

 Seděli jsme s kámošem YRKA PICTURED PRAGUE v nějakým hipstrbistru, nasávali do sebe spaghetti  a čekali, než se Denisa objeví. George byl v Berlíně sám za sebe. Svět je malej a ten facebookovej ještě o dost menší, a tak nebylo příliš složité zjistit, že jsme v Berlíně oba ve stejnej den. Spojili jsme se, dali pivko a oběd a k tomu mi Dží udělal tuhle parádní fotku. Je na analog, starej foťák na film, o to větší hodnotu pro mne má.

Martin Feix, zakladatel brandu Girls Without Clothes. Kliknutím na fotku přejdeš na jeho biografii.

Když přišla Denisa, počkali jsme až se naobědvá. Pak jsme se rozloučili s Georgem a půjčili si přes nějakou appku auto a jeli na hotel. V Praze tohle zatím asi moc nepoužíváme, ale ona prostě přišla s mobilem k nějakému zaparkovanému a zamčenému autu, co našla na online mapě a skrz appku si ho odemkla. Jízda se účtuje na minuty. Kde ho pak zaparkujete, už nikdo neřeší.

Nové spodní prádlo, které vzniklo ve spolupráci s úžasnou LNK RULES.

Nevím, co se vám honí hlavou, když koukáte na Denisu. Na otázku, proč vlastně vůbec fotí a co vede holku jako je ona k tomu, aby se během šestiletého vztahu s přítelem válela zadarmo na hotelovém pokoji před cizím chlapem odpověděla „Nelíbí se mi moje tělo. Focením si zvedám sebevědomí.“

Tohle prádlo posunulo brand zase o kus dál. Tím správným směrem.

Tady jde jasně vidět, že můžete bejt klidně MISS UNIVERSE, ale to, jak jste spokojeni sami se sebou, je spíš ve vaší hlavě.

Backstage fotka. Vpravo na fotce Martin Feix, zakladatel a hlavní fotograf GWC brandu.

Však to asi každej dobře známe. Máme o sobě nějakej vnitřní feeling, jak vlastně asi vypadáme a mluvíme. Pak se ale vidíme a slyšíme na videu a říkáme si, že to kurva nemůže bejt pravda, že tohle přece nemůžem bejt my.

V lepším případě se s tím člověk srovná, nebo prostě začne zdravěji jíst a cvičit. V tom horším přepošle celej obsah svého bankovního účtu na účet Plastické Chirurgie s.r.o.

Pokud si myslíte, že nejste fotogeničtí a neexistuje fotka, na které byste vypadali dobře, prostě jen potřebujete dobrého fotografa.

Kterej umí pracovat nejen s váma, ale taky se světlem a kompozicí.

A pak je taky důležitý fotky neretušovat. Z mého pohledu určitě lepší neretušovat vůbec, než retušovat příliš.

Kalhotky najdeš na našem webu. Stačí kliknout na fotku.

Prostě keep it real as much as nám tahle digitální doba vlastně dovolí.

Od doby, co jsem se vrátil z Berlína, tak téměř každej, kdo mne zná v osobním životě a náhodou mne někde potkal na mne vystřelí něco ve smyslu „Hele a co ty? Tobě se teď docela daří, co?“ Ano, daří se nejen mi, ale i celému brandu. Od roku 2013 jsme ušli velkej kus cesty a začínáme sklízet ovoce. Tím nemyslím, že si ráno na chleba mažem zlato, jako spíš to, že děláme, co nás baví a dle reakcí a počtu prodejů jde vidět, že to baví i vás.

Dík.

Všechny produkty z fotek najdete kde jinde, než na našem E-SHOPU.

Author

1 Comment

  1. Hi. Very interesting article but it’s hard to find girlswithoutclothes.cz in google.

    You are out of google’s top 10, so you can’t expect big traffic.
    You need hi quality backlinks. And you can get them even for free, just search in google:
    wrastain’s tools

Write A Comment