fbpx

Cesta do Berlína byla něco jako první vlaštovka, a tak trochu taky splněnej sen. V roce 2013, když jsem značku zakládal, jsem měl jasnej plán. Využít svoje fotoskills k prezentování vlastních produktů, mít brigádnici, která bude odesílat trika a starat se o e-shop, zatímco já se budu s notebookem a foťákem v batohu snažit někdě za hranicema o to, ať se ty věci dobře prodávaj.

Girls Without Clothes Bomber (kliknutím na obrázek přejdeš na e-shop).

Myšlenka to byla geniální. To jsem věděl hned. To, co jsem ale nevěděl byl fakt, že mi zabere téměř 4 roky každodenní práce než se dostanu na úroveň, kdy tohle všechno bude možný.

Girls Without Clothes Bomber (kliknutím na obrázek přejdeš na e-shop).

V Berlíně jsem byl podruhé. Poprvé to bylo před rokem v lednu. Jel jsem se mrknout na jednu z největších evropských streetwear trade show Bright & Seek. Bylo pár stupňů pod nulou a vrátil jsem se nemocnej. Dojeb, říkáte si. A to jsem vám ještě neřekl, že mi ujel autobus. Doběhl jsem na nástupiště pár vteřin potom, co zavřel dveře. Doběhl jsem ještě k těm předním, zaklepal na řidiče, ten se na mne podíval, ale nezastavil a nechal mne tam.

Tenhle výlet se povedl mnohem víc. Denisu, kterou jsem našel na instagramu na profilu kámoše fotografa jsem si domluvil už v Praze. Kupodivu byla velmi zodpovědná a na zprávy odepisovala vždy a včas. Je to Rumunka. Do Berlína se odstěhovala asi dva roky zpět. Miluje to tam. Zpátky se vracet nechce.

Nedivím se. Berlín je velmi kulturně obsáhlé a atraktivní město. Já si tam za 12 euro na den půjčil kolo a najezdil tam křížem krážem asi 20 km. Všude cyklostezky, řidiči jsou na kola zvyklí a respektujou je. Největší benefit bych ale viděl v tom, že Berlín snad nemá sebemenší kopec. Takže můžeš být klidně cyklistickej zelenáč a nezadejcháš se víc, než akorát.

Girls Without Clothes raglan s logem (kliknutím na fotku přejdete na produkt)
Nové Girls Without Clothes spodní prádlo najdeš na našem webu (stačí kliknout na fotku).

Trošku blafuju. Nahazuju tady fotky z neděle, ale je mi víc než jasný, že vás budou zajímat spíše ty ze soboty. To jsme totiž fotili naše nové spodní prádlo v soukromí hotelového pokoje. Na noc stál asi jak 2/3 mého měsíčního nájmu v Praze.

Fotek máme strašnou hromadu. Denise to v té posteli slušelo tolik, že jsem to focení prostě nedokázal ukončit.

Nové Girls Without Clothes spodní prádlo najdeš na našem webu (stačí kliknout na fotku).

Když ty fotky teď vidíte, asi většina z vás chápe proč.

Pokud se ti článek líbil, klikni zde na tlačítko E-SHOP a něco si kup. Teď hned! Prachy máš! Ty věci se ti líbí. Čas na to máš taky, protože máme dobrej e-shop a nezabere ti to víc než pár minut. Nelíbí se ti nic pro sebe? Tak snad máš v okolí aspoň někoho, kdo má narozeniny nebo mu chceš prostě jen udělat radost. Zkrátka a dobře i kdybys měl koupit triko bábě na zahradu, tak tady nějaký prachy necháš.

E-SHOP

ROZUMÍME SI?!

E-SHOP

E-SHOP

E-SHOP

Author

Write A Comment